Stan S03

Sukosan Hills apartmani - Croatia - Jadransko more prodaja stanova - Adriatic sea
Sukosan Hills apartmani - Croatia - Jadransko more prodaja stanova - Adriatic sea
Sukosan Hills apartmani - Croatia - Jadransko more prodaja stanova - Adriatic sea
Sukosan Hills apartmani - Croatia - Jadransko more prodaja stanova - Adriatic sea
Sukosan Hills apartmani - Croatia - Jadransko more prodaja stanova - Adriatic sea
Sukosan Hills apartmani - Croatia - Jadransko more prodaja stanova - Adriatic sea
Sukosan Hills apartmani - Croatia - Jadransko more prodaja stanova - Adriatic sea
Sukosan Hills apartmani - Croatia - Jadransko more prodaja stanova - Adriatic sea
Sukosan Hills apartmani - Croatia - Jadransko more prodaja stanova - Adriatic sea
Sukosan Hills apartmani - Croatia - Jadransko more prodaja stanova - Adriatic sea
Sukosan Hills apartmani - Croatia - Jadransko more prodaja stanova - Adriatic sea
Sukosan Hills apartmani - Croatia - Jadransko more prodaja stanova - Adriatic sea
Sukosan Hills apartmani - Croatia - Jadransko more prodaja stanova - Adriatic sea
Sukosan Hills apartmani - Croatia - Jadransko more prodaja stanova - Adriatic sea
Sukosan Hills apartmani - Croatia - Jadransko more prodaja stanova - Adriatic sea
Sukosan Hills apartmani - Croatia - Jadransko more prodaja stanova - Adriatic sea
Sukosan Hills apartmani - Croatia - Jadransko more prodaja stanova - Adriatic sea
Sukosan Hills apartmani - Croatia - Jadransko more prodaja stanova - Adriatic sea
Sukosan Hills apartmani - Croatia - Jadransko more prodaja stanova - Adriatic sea
Sukosan Hills apartmani - Croatia - Jadransko more prodaja stanova - Adriatic sea
Sukosan Hills apartmani - Croatia - Jadransko more prodaja stanova - Adriatic sea
Sukosan Hills apartmani - Croatia - Jadransko more prodaja stanova - Adriatic sea
Sukosan Hills apartmani - Croatia - Jadransko more prodaja stanova - Adriatic sea
Sukosan Hills apartmani - Croatia - Jadransko more prodaja stanova - Adriatic sea
Sukosan Hills apartmani - Croatia - Jadransko more prodaja stanova - Adriatic sea
projekt hills residence apartman površina icon

POVRŠINA

132,32 m2
a

SOBNOST

TROSOBAN
projekt hills residence apartman cijena icon

CIJENA

549.000 €
projekt hills residence apartman check status icon

STATUS

DOSTUPNO

Penthouse

Stan je smješten na drugom katu Sukošan Hills III zgrade te ima pristup vlastitoj krovnoj terasi.

Penthouse stanovi imaju pristup vlastitoj prostranoj krovnoj terasi koja omogućava neometan pogled na more, dok unutarnji prostor odiše udobnošću i stilom.

Nude dodatnu privatnost i ekskluzivnost s vlastitim unutarnjim stubištima, što omogućava lak pristup gornjim katovima bez potrebe za korištenjem zajedničkih prostora.

Doživite luksuz ovog prekrasnog stana s 3 spavaće sobe, 2 kupaonice i krovnom terasom smještenog unutar kompleksa od tri zgrade na prestižnoj lokaciji u idiličnom Sukošanu.

Značajke stana

Sukošan Hills stanovi predstavljaju vrhunac elegancije i raskoši. Prostrane terase omogućavaju neometan pogled na more, dok unutarnji prostori odišu udobnošću i stilom.

  • Luksuzni ambijent
  • Vanjski bazeni
  • Pogled na more
  • Jacuzzi bazeni
  • Podzemna garaža

Tlocrt stana

Broj prostorijeNaziv prostorijePovršina (m2)Koeficijent obračunaProdajna površina (m2)
1Hodnik11,621,0011,62
2Kupaonica 14,151,004,15
3Kupaonica 24,561,004,56
4D. boravak, kuhinja i blagovaonica30,161,0030,16
5Spavaća soba 110,001,0010,00
6Spavaća soba 213,811,0013,81
7Spavaća soba 310,841,0010,84
8Lođa7,420,755,57
9Vanjsko parkirno mjesto 0312,500,202,50
Ukupno105,0693,20
KROVNA TERASA
1Stepenište12,561,0012,56
2Terasa106,250,2526,56
Ukupno118,1839,12
UKUPNA POVRŠINA STANA223,87132,32

Pošaljite nam upit za stan

    *

    *

    *



    twenty − eight =