Apartman 101

projekt hills residence apartman 001 apartman 101 apartman 201 apartman 301 apartman 401
projekt hills residence apartman 001 apartman 101 apartman 201 apartman 301 apartman 401
projekt hills residence apartman 001 apartman 101 apartman 201 apartman 301 apartman 401
projekt hills residence apartman 001 apartman 101 apartman 201 apartman 301 apartman 401
projekt hills residence apartman 001 apartman 101 apartman 201 apartman 301 apartman 401
projekt hills residence apartman 001 apartman 101 apartman 201 apartman 301 apartman 401
projekt hills residence apartman 001 apartman 101 apartman 201 apartman 301 apartman 401
projekt hills residence apartman 001 apartman 101 apartman 201 apartman 301 apartman 401
projekt hills residence apartman 001 apartman 101 apartman 201 apartman 301 apartman 401
projekt hills residence apartman 001 apartman 101 apartman 201 apartman 301 apartman 401
projekt hills residence apartman 001 apartman 101 apartman 201 apartman 301 apartman 401
projekt hills residence apartman 001 apartman 101 apartman 201 apartman 301 apartman 401
projekt hills residence apartman 001 apartman 101 apartman 201 apartman 301 apartman 401
projekt hills residence apartman 001 apartman 101 apartman 201 apartman 301 apartman 401
projekt hills residence apartman 001 apartman 101 apartman 201 apartman 301 apartman 401
projekt hills residence apartman 001 apartman 101 apartman 201 apartman 301 apartman 401
apartman projekt hills residence zgrada 1
projekt hills residence apartman površina icon

POVRŠINA

81,89 m2
a

SOBNOST

TROSOBAN
projekt hills residence apartman cijena icon

CIJENA

352 127€
projekt hills residence apartman check status icon

STATUS

PRODANO

Prvi kat zgrade

Apartman je smješten na prvom katu Hills Residence II zgrade

Pozicija apartmana je prikladna za sve osobe. Do njeg dopire puno svjetlosti, sunca i vitalne energije koja je neophodna za ugodan i vedar život.

Doživite šarm prekrasnog apartmana s 3 spavaće sobe i 2 kupaonice, smještenog unutar kompleksa od tri zgrade na mirnoj lokaciji u Makarskoj.

apartman 101 pozicija hills residence

Značajke stana

Isključivo stanarima Hills Residence kompleksa dostupni su prostori za odmor, rekreaciju i druženje, kao i brojne premium usluge

  • Vanjski bazeni
  • Vanjska igraona za djecu
  • Jacuzzi bazeni
  • Caffe bar-Koktel bar
  • Posredovanje u iznajmljivanju stambene jedinice
projekt hills residence zgrade apartman sadržaj

Tlocrt apartmana

Broj prostorijeNaziv prostorijePovršina (m2)Koeficijent obračunaProdajna površina (m2)
1Hodnik7,211,007,21
2Kupaonica5,641,005,64
3WC2,051,002,05
4Master soba13,131,0013,13
5Spavaća Soba 110,251,0010,25
6Spavaća Soba 210,041,0010,04
7D. boravak, blagovaonica i kuhinja22,741,0022,74
8Balkon21,660,5010,83
Ukupno92,8181,89

Pošaljite nam upit za apartman

    *

    *

    *



    5 × four =